info@zaluzi.lv

Par kompāniju Žaluzi.lv


Pirmā uzņēmuma mājas lapa WWW.ZALUZI.LV tika izveidota 2001.gadā. Kopš tā laika mūsu kompānija nodarbojas ar visa veida žalūziju tirdzniecību, uzstādīšanu, apkalpošanu un remontu. Vairāki tūkstoši apmierinātu klientu visā Latvijas teritorijā nodrošina mūsu kompānijai līderu pozīcijas Latvijas tirgū. Mūsu meistari ir apmācīti un tiem ir visas nepieciešamās zināšanas par to, kā pareizi jāmēra un jāuzstāda dažādas žalūziju sistēmas, tai skaitā ar elektromotoriem. Visi mūsu darbinieki ir pieredzes bagāti un vairāku gadu darba stāžu. Kopš 2005.gada mēs esam kļuvuši par “Dormax” oficiālajiem pārstāvjiem Latvijas teritorijā. Kompānija “Dormax” darbojas kopš 1994.gada un ir līderis kvalitatīvu saules aizsargsistēmu izgatavošanā. Šis uzņēmums dotajā brīdī eksportē savu gatavo produkciju gandrīz uz visām pasaules valstīm. Eiropas tirgū uzņēmumam nav konkurentu, jo tas piedāvā ļoti lielu produktu daudzveidību.

WWW.ZALUZI.LV – kopš 2015.gada ir kļuvis par pārstāvi Baltijas valstīs ( Latvija, Lietuva, Igaunija ) kompānijai ZEGAR – kura ir līderis viskvalitatīvākajiem elementiem priekš karnīžu un aizkaru stangu izgatavošanas. Mūsu uzņēmumam esošās noliktavas nodrošina karnīžu izgatavošanu 10 minūšu laikā, pēc klienta izmēriem, kas ļauj saņemt gatavu karnīzi gluži kā veikalā. Lielā sistēmu daudzveidība ļauj klientiem piemeklēt karnīzes, kas iederas tieši viņu interjerā. Izmantojot tikai viskvalitatīvākos materiālus mēs spējam piedāvāt garantiju žalūzijām 36 mēnešus no uzstādīšanas dienas, un karnīzēm 60 mēnešus.

Pasūtot produkciju tieši mūsu uzņēmumā, mēs garantējam, ka jūs iegūsiet augstu servisa kvalitāti par pieejamu cenu. Mēs atbildam par saviem vārdiem un novērtējam katru klientu.

Lūdzam vērst uzmanību uz to, ka esam vienīgais uzņēmums Latvijas tirgū, kas vairākumā gadījumu strādā bez priekšapmaksas (avansa), vai arī avansa summa nav lielāka par 20% no pasūtījuma kopējās summas.  Līdz ar to mūsu uzņēmums garantē ātru un kvalitatīvu pasūtījumu izpildi.

Brīdinājums: Firmas kuras izmanto mājas lapas nosaukumā vārdu ZALUZI neattiecas uz mūsu uzņēmumu, citi vienkārši mēģina būt līdzīgi mums. Esiet uzmanīgi izvēloties firmas, labākā kvalitātes garantija – uzņēmuma pastāvēšanas un darbības laiks.

Bezmaksas zvans
27444443
24444333
27444233
darba laiks no 09:00 līdz 18:00 bez brīvdienām
  • Tālr. 27444443 , 27444233 (09.00 - 18.00) Bez brīvdienām
Copyright © 2003-2017 Zaluzi SIA. All rights reserved